Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kalendar o Boru majdanpek na slici

Ići dole 
AutorPoruka
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 114
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12788
Datum upisa : 29.05.2008

Kalendar o Boru majdanpek na slici Empty
PočaljiNaslov: Kalendar o Boru majdanpek na slici   Kalendar o Boru majdanpek na slici I_icon_minitimeČet Mar 10, 2011 6:58 pm


БОР – РТБ „Бор“ штам­пао је ве­ли­ки, зид­ни ка­лен­дар у 15.500 при­ме­ра­ка, од ко­јих је ти­раж од 10.000 рас­по­де­љен пен­зи­о­не­ри­ма, али с нео­про­сти­вом гре­шком, уме­сто па­но­ра­ме Бо­ра из­ме­ђу два свет­ска ра­та по­ја­вио се – Мај­дан­пек. Ка­лен­дар је у бо­ји и с илу­стра­ци­ја­ма ста­рог Бо­ра и бор­ског руд­ни­ка ба­кра. Ко­ли­ко је ко­шта­ло ово но­во­го­ди­шње за­до­вољ­ство (пен­зи­о­не­ри су ка­лен­дар до­би­ја­ли на пот­пис сре­ди­ном фе­бру­а­ра), ни­ко по­у­зда­но не зна, али су­ма си­гур­но ни­је ма­ла.

Од 13 фо­то­гра­фи­ја са­мо на три по­сто­је ле­ген­де, та­ко да ни Бо­ра­ни­ма, по­го­то­ву мла­ђи­ма, ни­је ја­сно о ко­јим мо­ти­ви­ма је реч. Ис­по­ста­ви­ло се да је ка­лен­дар ап­со­лут­но про­ма­ше­на ин­ве­сти­ци­ја. С об­зи­ром да је ге­не­рал­ни ди­рек­тор ба­се­на „Бор“ и пред­сед­ник Дин­ки­ће­вог ло­кал­ног Г17, мно­ги ве­ру­ју да су „пен­зи­о­нер­ски ка­лен­да­ри“ ви­ше по­ли­тич­ки по­клон.

– Хва­ла ге­не­рал­ном ди­рек­то­ру РТБ Бла­го­ју Спа­сков­ском, ко­ји се се­тио да сва­кој пен­зи­о­нер­ској по­ро­ди­ци по­кло­ни по је­дан ка­лен­дар. У оп­шти­ни је укуп­но 12.500 пен­зи­о­не­ра, али у не­ким до­ма­ћин­стви­ма је по дво­је, па и тро­је ко­ри­сни­ка пен­зи­је. Де­сет хи­ља­да при­ме­ра­ка је са­свим до­вољ­но да сви бу­ду за­до­вољ­ни – ре­као је Дра­ган Ви­де­но­вић, пред­сед­ник ор­га­ни­за­ци­је пен­зи­о­не­ра у ме­сној за­јед­ни­ци „Мла­дост“, ко­ја је пр­ва по­де­ли­ла ди­рек­то­ров дар. На­рав­но, ова из­ја­ва за­чи­ње­на за­хвал­но­шћу уред­но је про­пра­ће­на на је­ди­ној при­ват­ној ТВ у гра­ду а ка­ко „Прав­да“ не­зва­нич­но са­зна­је, штам­па­ње јед­ног ка­лен­да­ра је ко­шта­ло нај­ма­ње 100 ди­на­ра, а фо­то­гра­фи­је је би­рао ди­рек­тор.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
 
Kalendar o Boru majdanpek na slici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Majdanpek ....
» Majdanpek u medijima
» Medicina (Majdanpek na netu)
» I Evropa se bavi Zlatarom Majdanpek
» Raspisani izbori za Savet gradske mesne zajednice Majdanpek

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: Majdanpek - moj grad-
Skoči na: