Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dinkić: Ispao sam majmun što sam obećao 1.000 evra od akcija

Ići dole 
AutorPoruka
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 114
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12746
Datum upisa : 29.05.2008

Dinkić: Ispao sam majmun što sam obećao 1.000 evra od akcija Empty
PočaljiNaslov: Dinkić: Ispao sam majmun što sam obećao 1.000 evra od akcija   Dinkić: Ispao sam majmun što sam obećao 1.000 evra od akcija I_icon_minitimeNed Dec 25, 2011 4:18 pm

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/194412/Dinkić:+Ispao+sam+majmun+što+sam+obećao+1.000+evra+od+akcija.html

Već 500 pratilaca - Lider URS-a otvorio dušu na Tviteru

Dinkić: Ispao sam majmun što sam obećao 1.000 evra od akcija

Lider URS-a Mlađan Dinkić priznao je da je „ispao majmun" zato što je u prošloj predizbornoj kampanji obećao besplatne akcije u vrednosti od 1.000 evra svakom državljaninu Srbije






Iskreno ... Mlađan Dinkić


Dinkić je pre par dana otvorio nalog na društvenoj mreži Tviter, a juče je na pitanje jednog pratioca na toj društvenoj mreži: „Šta se, u stvari, desilo sa besplatnim akcijama, gde je zapelo", odgovorio: „Računicu sam radio 2007, pre krize. NIS je prodat šest puta jeftinije, a akcije „Telekoma" i EPS-a još nisu ni podeljene. Razmisli zašto".
Kada je lideru URS-a tviteraš uzvratio komentarom da to objašnjava „neznanjem ili zlom namerom", Dinkić je konstatovao: „Ispao sam majmun jer sam obećao nešto što na kraju uopšte nije zavisilo od mene".

Priču o famoznim besplatnim akcijama, inače, pokrenula je opaska jednog od tviteraša koji je Dinkića opisao kao „političara sa kojim se svaka priča završava sa - gde je mojih 920 evra?"

Inače, lider URS-a je vrlo aktivan na Tviteru, pa se može pohvaliti da je samo za jedan dan stekao skoro 500 pratilaca, što je po ocenama korisnika ove mreže dobar rezultat.

Dinkić je juče u Prijepolju poručio da će URS ići samostalno na izbore i da je SDP Rasima Ljajića jedina stranka s kojom je raspoložen da razgovara o savezu.

- Ljajić i ja smo imali dobru saradnju dok sam bio u Vladi i želim da tu dobru saradnju nastavimo. Lično mislim da bismo nas dvojica bili dobar tandem.

R. C.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
 
Dinkić: Ispao sam majmun što sam obećao 1.000 evra od akcija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Realna vrednost evra

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: politika-
Skoči na: