Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 kako vam se sviđa ovde

Ići dole 
+4
Rade
stella
mila
nacional
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeČet Jun 19, 2008 4:15 pm

ima li zamerki , predloga ili čega drugo , da poradimo na tome?
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 6:57 am

za sada sam prezadovoljna kakve zamerke ne smem da se zalim pa cim sam dosla dobila sam brdo zvezdica sta ces lepse........ rabbit
Nazad na vrh Ići dole
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 7:18 am

za sad nema, opustena atmosfera, nema cenzure...bice ovde ludo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11902
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 7:55 am

Sada je dobro.Kasnije videćemo.
Nazad na vrh Ići dole
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11797
Datum upisa : 16.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 8:20 am

Svidja. Tek je pocetak...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:15 pm

pa i ovo su nasi prvi utisci...bice ih jos Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11797
Datum upisa : 16.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:12 pm

@Mila i @Naci!

Ko prvi napusti forum,da litar votke!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:34 pm

hahahahaha SS a sto bas vodke?
Nazad na vrh Ići dole
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11797
Datum upisa : 16.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:42 pm

Ma samo da nije litar motke! Izgleda da cu morati ja,moram da idem. Bas mi je zao,sad kad je najzanimljivije! Ciao!!!

@Mila Arrow
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:45 pm

Arrow sreco lepo spavaj...
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:05 am

Ljubljenje dozvoljeno ovde? Mila tebe cu prvo.Za sada samo tebe. Lazem ako kazem da samo tebe ovde znam, ali imam potrebu da samo tebe ljubim. Hoces li ti mene da ljubnes jednom? pale
Nazad na vrh Ići dole
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:07 am

pa jel mene nadje zlotvoru jedan a ?????? kako vam se sviđa ovde 828960
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:11 am

Propali forum nas je sastavio i rastavio. Ja za tobom dodjoh i ovde. Ljubi me! Arrow
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jul 11, 2008 2:00 pm

Kako vam izgleda novi logo foruma ???
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jul 11, 2008 2:48 pm

odlican je. Meni se dopada vise od prvog! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimePet Jul 11, 2008 10:50 pm

LOgo je bas fensi ko dizelasi-jorgandzije 90-tih !!!
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeSub Jul 12, 2008 3:30 am

ko?sta? nisam u toku - jorgan ko? cyclops
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeSub Jul 12, 2008 4:03 pm

Streptomicin ::
LOgo je bas fensi ko dizelasi-jorgandzije 90-tih !!!

Jesi ti siguran u to što si mislio da kažeš ili si nesiguran u to što si rekao ?????
(šta ti znači izraz "fensi" , meni je to nekako gej?)
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 9:36 am

Naci mene ces tesko zbuniti, fensi shvati kako hoces i devojke znaju da budu fensi al daleko od toga da su gey, guglaj malo, nadji sta ti se svidja pod fensi i bice to ! Sto se logo-a tice, vidim da ga je malo ljudi i videlo s obzirom na ljude koji posecuju ovaj forum, samo je lovac dao komentar a nisam siguran da ga i sam razume(mislim na logo), postavio si nekog dlakavog klinca ili sta li je vec TO, pa cica koja sedi u nekoj crvenoj tecnosti i to jos u casi pa srbijanci koji pitsche kolo i sve to zacinjeno sa "majdanpek forum".Ja stvarno ne vidim sta tu ima povezano s Mpekom ili obrnuto, sad bi ja tebi trebalo da postavim pitanje koje si ti meni postavio "Jesi ti siguran u to što si mislio da kažeš ili si nesiguran u to što si rekao ?????"
Ako nista drugo promeni onu crvenu boju u zeleno-crnu da ima barem nekog podudaranja s Mpekom
Sto se mene tice moze da stoji bilo sta , pitao si zamisljenje ja ga izneo Smile
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 11:56 am

Povezanost loga sa majdanpekom je zabava a boje koje si predložio mogu da prođu u RTB ali ovo nije forum sindikata rudara Majdanpeka već svih onih koji se na bilo koji način poveziju sa Majdanpekom i Sbijom.
Klinac uopšte nije dlakav a cica ne sedi u crvenoj tečnosti već je to pozadina a ona sedi u čaši....a srbijanci su valjda nornmalna pojava u Srbiji.... šta si očekivao ??? Rumune možda ????
SAm logo govori mnogo više nego što mnogi mogu da shvate kao i sve ono što postavljam i što sam do sad postavljao i na ovaj i na RTM forum, čak i moji avatari,....

[You must be registered and logged in to see this image.] ( Evo ti originalna slika da vidiš da nije dlakav)
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 5:44 pm

lovac nista nije razumeo/la. Sto jes' - jes'! kako vam se sviđa ovde 672720
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 6:11 pm

Ma strptomicin još treba da raste pa sad zajebava, ako,..... ima pravo u jednom a to je da ima pravo na mišljenje i to mu niko ne osporava..... makar se meni ne sviđalo...... ovo je slobodan forum iako je u okupiranoj Srbiji....
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 9:39 pm

Lovachice, sjajan si sagovornik, bas prija popricati s tobom ponekad. Naci, bas si dziber, zipa sta kazes "SAm logo govori mnogo više nego što mnogi mogu da shvate kao i sve ono što postavljam i što sam do sad postavljao i na ovaj i na RTM forum, čak i moji avatari,....zavrsen citat, a pozvao si ljude na TVOJ forum, majdanpek forum, za koje si mi mislio da te razumeju ??!! ili si mislio da te gotive ?!
To jeli je ono detence dlakavo ili je....mene bas zabole, ja ga gore video takvog i to sam rekao a za cicu, pa mislim njena pozadina je siva koliko ja vidim, rebus je verovatno od cega je crvena;) A moje godine su srazmerno proporcionalne mojem rastu i, naravno, trudicu se da ti se moje misljenje nikada ne svidi, moja je zelja hocu li se negde pisati sa nekim a ne TVOJA ili bilo cija druga.
PPPPpppPpPpPp.SSsSSSsSssS. Pravi si BUFAN !!!
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 9:52 pm

Sagovornica nikad nisam dobra znala da ti budem, stoga se ne trudim. Samnom popricati ne znas kako je, nikad mi sansu nisi pruzio afro
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 10:34 pm

Lovachice pa zar nismo mnogo toga rekli na u2u ?
Pruzit cu ti priliku, ovde, hajde da je zajedno zasluzimo .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako vam se sviđa ovde Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kako vam se sviđa ovde
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Demistifikacija: Kako je zapravo otkriven i kako je iskasapljen Lepenski vir
» Kako postupiti sa smaracima?
» Kako protiv narkomanije?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: svašta nešto-
Skoči na: