Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 forum i dešavanja

Ići dole 
+5
Rade
lovac
stella
mila
nacional
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 8:13 am

Kao što možda neznate ja sam isključen sa RTM foruma i nemam priliku da odogovorim na postove koje tamo pišu oni zavidni a i nije me bitno briga za to. Ono što sam ja naime želeo je da saznam koji je to kriterijum i razlog za moje isključivnje sa tog foruma, bez ikakvog kršenja pravilnika tj. bez prisustva na forumu. To mnogo govori o samom forumu a i onima koji takve odluke donose. Znači da bi jedini razlog za donošenje takve odluke bio taj što sam vam poslao link sa ovim forumom na kome ovo čitate. Nisam znao da je zabranjeno postojanja drugih foruma ii da je to dovoljan razlog za isključivanje tj banovanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 8:19 am

ja se samo smeskam hehehehehe
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:02 pm

E sad izjava nekoga koji se predstavlja kao prijatelj i piše nakon toga sve najgore o meni kazuje samo na ispravnost poslovice koja govori o tome, šta će ti neprijatelji kad imaš takve "prijatelje". Idea
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:13 pm

nacional ::
Nisam znao da je zabranjeno postojanja drugih foruma ii da je to dovoljan razlog za isključivanje .

e vidis ni ja to nisam znala...da ne bude konkurencije
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:45 pm

A da, zaboravih da napomenem u vezi izjave u kojoj se kaže da smo ja i .... zaključili da smo prijatelji , što ja nisam tako shvatio niti potvrdio. Meni je rečeno da mi je neko prijatelj a ja sam tražio dokaz prijateljstva i dobio izjavu da sam ....( opisano na forumu RTM-a) ... tako da prijateljstvo je takođe relativna stvar.

Što li neko želi da prikaže da sam nešto što nisam...zavist li je? zloba li je? šta li je? možda po nečijem nalogu ???

Upravo neprijatelja koga čovek -trenutno-stvara, bio je -pre tog trenutka-prijatelj istom tom Čoveku...................


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 3:59 pm

sta reci, nekako mi je ova prica poznata...pitam se ko je sledeci na spisku, ili je sve pocisceno Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
Gost
Gost




forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 8:04 pm

Da pogadjamo ili vec znamo ?
Nazad na vrh Ići dole
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 9:57 pm

Streptomicin ::
Da pogadjamo ili vec znamo ?
nece tebe strepi tebe vole ne sekiraj se........ Arrow
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:21 am

Streptomicin ::
Da pogadjamo ili vec znamo ?

Nadaju se da im se vratis, opet prasinu dignes, da ozivi forum. Modovi su zauzeti ovih dana (clanova ima samo na spisku) te je osoba sa najvecim brojem postova ( 8 ) juce bio urednik. Sta ces... @
Nazad na vrh Ići dole
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 7:35 am

forum i dešavanja 971355 losa godina
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
Gost
Gost




forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 8:57 pm

Naslov: Polako prijatelju!
Od: Pinhead
Za: Streptomicin
Direktorijum: Inbox
Poslato: 24-6-2008 u 16:13
Poruka: "Ko god hoda po ivici rizikuje da padne. Budi oprezan. Moze neko da te gurne."
Nije dobro to sto se sve cesce osecas prozvanim.
Nece niko od nas da te gurne. Licno protiv tebe nemam nista. Glupo je da sedis ispred ekrana i da trosis zivce. Opusti se. Osim ako ti nerviranje nije dusevna hrana.
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 9:03 pm

jesi li mu odgovorio?
Nazad na vrh Ići dole
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 9:06 pm

kazem ja da te vole a ti meni ne verujes......
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 9:06 pm

mene ne vole! forum i dešavanja 890858
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 9:37 pm

Dobro BRE Pinhead-e, obicno preskacem one koji se ni ne "osecaju" ali se ti definitivno "OSECAS". Pomislih da si mozda i blizu ali se ti osecas iz daleka i ne volim da idem nize od svojih sagovornika ali sad moram, zbog foruma, zbog ljudi koji citaju, zbog ljudi koji vole da dodju i zbog ljudi koji trebaju da veruju da si ti neki mod koji sredjuje i uredjuje ovde nesto.
Gore citiras sebe, sto se iz prilozenog vidi, pa me onda odmah ohrabrujes da se ne osecam prozvanim ??? Zvuci nekako jadno od tebe, mislis da si mi potreban OVDE ili , ne daj Boze ja tebi ? Pusti te price i znaj jedno, danas Streptomicin, sutra bilo ko, moje misljenje ce prepoznati svako!

Copy , cisto da ima da ne morate da klikate RTM, a to oce li me skinuti ? nema sanse ovaj Pinhead je neki klinac koga cu sa drugim nikom da sprzzzzzzzzzimmmmmmmmmmm
Nazad na vrh Ići dole
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 11:30 pm

e strepi ti se jos vidi zamajavas ......svaka cast.......
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 1:11 am

zivci debeli u streptomicina vidim ja! Ja pod zakletvom licnom ne idem vise...mogu da me sutra prozovu ako zele, nemam im nista vise reci! Drustvo je sada vec shit, tako da se nema ni sa kim zezati.
Nazad na vrh Ići dole
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 8:58 am

ja cekam da me oteraju ali nikako to da urade hahahahahaha mora da me se plase hehehehe ja sam opasna, veliki manipulator jocolor
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 12:27 pm

A , pa ja sam nejveći manipulator, ja ovde jedini imam status banovanog na RTM-u, znači najopasniji sam za njih...čak sam i opisan na RTM-u, imam bre biografiju tamo...DOSIJE! forum i dešavanja 6145
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Gost
Gost




forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 1:43 pm

stella ::
ja cekam da me oteraju ali nikako to da urade hahahahahaha mora da me se plase hehehehe ja sam opasna, veliki manipulator jocolor

Ja "kao" pratio ta desavanja na forumu ali nikako da skapiram zasto tebe treba da oteraju, cak i posle tvojih
donacija, druzenja, slikanja, posecivanja ???
Nazad na vrh Ići dole
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 1:44 pm

pa vas su napadali javno mene onako tajno hihihi
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
Gost
Gost




forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 1:46 pm

Kako mislis tajno?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11902
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 3:07 pm

Izgleda da su ovde svi brisani na RTM-u. I ja sam jedan od njih.
Opomenut sam da ako tako kao buldožer nastavim da rušim i vređam po forumu,biti isključen.
Jedno vreme sam pauzirao,ne zbog toga što sam brinuo zbog pretnje da ću biti isključen,već nisam mogao da se saberem.
Pisao sam komentare na forumima B92,politike,RTS-a..........,pratio sam i video da su mi svi komentari objavljeni bez izuzetka. Ukaao sam im na to,ali su oni pravdali postupke jer su plaćeni da zavode "red"naforumu i da iz toga proizilazi njihova obaveza brisanja uvredljivih komentara,inače ne bi.Tamo ima više urednika i moderatora nego onih koji to nisu.
Čitao sam dosta literature o CENZURI, verujte da su ovi sa RTM-a prevazišli likove komedija Branislava Nušića,pa nadalje. Jednostavno,nema im sličnih.

Zbog svega više ne pišem nikakve komentare na RTM_u.
Ima i nešto novo u privatnim porukama o kojima ću drugom prilikom.
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11564
Datum upisa : 28.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 5:33 pm

A da, te privatne poruke su najsladje. Ispadnes na kraju najgori jer sve reci uvrede bez dileme postavih ja javno, urednik voli u2u vise. Pogotovo poruke tipa ''ne pisi o meni javno'' i kaze ti sta ima reci preko te poruke, jos te i podrzi skoro svaki put (da bi svakako na kraju ispao budala ti sam a ne on). Ja imam opomena takodje dosta. Jasno je da je urednik jedini manipulator jer kako je meni pricao i moje misli podrzavao, tako je i drugoj strani. Bila je to njegova taktika da forumase zadrzi a ko zna sta ustvari on misli.
Kulture i sebe radi, svojom voljom sam odavno proslost toga sajta. Svakako im zelim uspeh u daljem radu i super druzenje...ja nisam nazalost deo aktivnih, jer nismo na istoj talasnoj duzini. Nemam problem toliko sa svojim brisanim porukama, koliko imam sa jako losim predstavljanjem i odnosom koji urednik ima sa ucesnicima foruma.


Poslednji izmenio lovac dana Pet Jul 04, 2008 5:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
stella
član tima
član tima
stella


Ženski
Broj poruka : 240
Godina : 50
Lokacija : Bec
posao/hobi : zvrljam i mazem sa bojom i bez boje
raspoloženje : OK
Rang : 0
Poeni : 11586
Datum upisa : 17.06.2008

forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 5:49 pm

forum i dešavanja 101865 lovac
Nazad na vrh Ići dole
http://zvezda-stella.de.tl/
Sponsored content





forum i dešavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: forum i dešavanja   forum i dešavanja I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
forum i dešavanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: svašta nešto-
Skoči na: