Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Seljačina- Dragan Popović POP

Ići dole 
+4
loewin
Rade
darkside
nacional
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimePet Sep 12, 2008 6:15 pm

Kojeg kretena imamo za predsednika opštine, gledam na TV i povraća mi se , trebalo bi uvesti blesimetar pred izborna mesta , da svi prođu kroz njega jer izražavam sumnju da postoji neka sila koja utiče na svest birača ...
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Sep 13, 2008 12:32 am

Sto li mu onda dade pocasno mesto ovde? Zar ce i on da ima svoj kutak?Seljačina- Dragan Popović POP 890858
Prljas forum, a taman sam ga pohvalila.
Mrzim politicare, stvaraju konfuziju i odbojnost. Seljačina- Dragan Popović POP 723811
Nazad na vrh Ići dole
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11902
Datum upisa : 17.06.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Sep 13, 2008 7:16 am

Svako ko zasluži,neka ima svoj kutak.
O tome,kako će mu kutak izgledati,neka sm brine,tim pre što je prihvatio da bude javna ličnost.
Nazad na vrh Ići dole
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Sep 13, 2008 10:29 am

Rade ::
Svako ko zasluži,neka ima svoj kutak.
Cime je to gospodin zasluzio svoj kutak?
Bolje pricajte o tome, a ne raspravljajte se sa mnom o mom stavu da necu prljav forum Question
Ne idite politikom manjeg otpora, pomislicu da ste kukavica cim stojiti iza Nacionalovih ledja.
Stanite ispred njega ili makar rame uz rame sa njim.
Da li smo se razumeli?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11902
Datum upisa : 17.06.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Sep 13, 2008 11:15 am

Zaslužio ga je glasovima većine koja ga je izabrala.

Da ponovim. Nisam zadovoljan tim i takvim izborom.
Cinično je da su sada gotovo svi,sa kojima raspravljam na forumima i lično,tvrde da su bili protiv takvog izbora.Čak i neki članovi njegove stranke.
Ima li ko odgovor na pitanje: Zbog čega su za njega glasala čak i dva odbornika SRS-a,iako su znali za posledice takvog čina?
Toliko javnih kritika na rad Popeta u proteklom periodu na svakom koraku,kad ono,većina glasala opet za Popa. Moj rezon je da Popeta više ne kritikujem,već one koji su ga izabrali.
Ovaj kutak treba da bude pre svega rezervisan za one koji su takvu odluku doneli.
Međutim,oni mudro ćute. Evo videćete, niko se neće upustiti u diskusiju.
Šta Vam znači rečenica:"
Citat :
darkside
Stanite ispred njega ili makar rame uz rame sa njim ?
".Ne razumem.
Mislim da ste se naljutili više nego što trba,jer ne vidim razlog da sa Vama ne raspravljam o Vašem stavu.Ne bi imalo smisla da raspravljam sa svijim stavom. Vas pozivam da kad god poželite,ili smatarate da za to ima razloga,slobodno raspravljate u vezi bilo kog mog stava. Možda ću preterati,ali šta je u tome prljavo?
Trudio sam se da Vas razumem,ali nisam siguran da sam u tome uspeo.darkside
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Sep 13, 2008 12:06 pm

darkside ::
Sto li mu onda dade pocasno mesto ovde? Zar ce i on da ima svoj kutak?Seljačina- Dragan Popović POP 890858
Prljas forum, a taman sam ga pohvalila.
Mrzim politicare, stvaraju konfuziju i odbojnost. Seljačina- Dragan Popović POP 723811

Nije mu ovo počasno mesto već stub srama i mesto gde će oni koji žele pljuvati po njemu.. ja prvi ...fujjj albino santa king
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeNed Sep 14, 2008 5:13 pm

Kome ti pokaza ovaj srednjak? afro
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:20 pm

Pa njemu naravno, nije valjda tebi..
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
loewin
aktivan
aktivan
loewin


Ženski
Broj poruka : 40
Lokacija : ni na nebu,ni na zemlji
Rang : 0
Poeni : 11458
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSre Okt 01, 2008 6:30 pm

nacional ::
Kojeg kretena imamo za predsednika opštine, gledam na TV i povraća mi se , trebalo bi uvesti blesimetar pred izborna mesta , da svi prođu kroz njega jer izražavam sumnju da postoji neka sila koja utiče na svest birača ...
Apsolutno isto mislim,ali necu da ga pljujem ovde anonimno. Kad mi se bude ukazala prilika pljunucu ga u lice kako i zasluzuje.
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSre Okt 01, 2008 8:47 pm

Ma slobodno ga opljuni i ovde da se istreniraš za izravni sustet.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11797
Datum upisa : 16.06.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeČet Okt 02, 2008 1:39 pm

Ja znam jednog Dragana Popovića,ali taj je kriminalac,mada je radio i u policiji. Verovatno nije ista osoba u pitanju. Kako bi neko takav mogao da bude predsednik opštine? Taman posla... Daleko bilo...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11797
Datum upisa : 16.06.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeČet Okt 02, 2008 1:42 pm

Mislim,ja dugo nisam u Srbiji,ali u novinama čitam kako se vlast žestoko bori protiv kriminala i korupcije. Tako da,taj Dragan Popović,kojeg ja poznajem ne može da bude predsednik. Zna se gde mu je mesto!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeČet Okt 02, 2008 4:36 pm

A da dodjes u Srbiju i proveris da li se radi o istoj osobi?
Ja bih svoje poznanike proverila, ukoliko bi posumljala u tako nesto.
Sva sreca, moji poznanici nisu kriminalci, kao tvoji, pa ne moram o njima da pisem iz inostranstva, sa bezbedne daljine.
Samo napred SS88, ne ide kukavicluk uz taj nik.Exclamation
Mislim da ti mozes vise od jeftinih isinuacija.
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeČet Okt 02, 2008 5:21 pm

SS88 ::
Ja znam jednog Dragana Popovića,ali taj je kriminalac,mada je radio i u policiji. Verovatno nije ista osoba u pitanju. Kako bi neko takav mogao da bude predsednik opštine? Taman posla... Daleko bilo...

Ja bih rekao da je to baš taj, odgovoara opisu.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11797
Datum upisa : 16.06.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeČet Okt 02, 2008 10:23 pm

darkside ::
A da dodjes u Srbiju i proveris da li se radi o istoj osobi?
Ja bih svoje poznanike proverila, ukoliko bi posumljala u tako nesto.
Sva sreca, moji poznanici nisu kriminalci, kao tvoji, pa ne moram o njima da pisem iz inostranstva, sa bezbedne daljine.
Samo napred SS88, ne ide kukavicluk uz taj nik.Exclamation
Mislim da ti mozes vise od jeftinih isinuacija.

Sve sami pogrešni zaključci. Osim mišljenja u tvojoj poslednjoj rečenici. Rekla bih da jeftine insinuacije tebi bolje idu od ruke Very Happy
Nisam otišla u beli svet zato da bih bila na bezbednoj daljini,već da pošteno zaradim svoj hleb nasušni. Naravno da slobodno dolazim u svoju zemlju,makar se eto usuđujem da pljunem dotičnu personu. Zamisli, čak mi ni pasoš nije lažan,ni viza falsifikovana...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
loewin
aktivan
aktivan
loewin


Ženski
Broj poruka : 40
Lokacija : ni na nebu,ni na zemlji
Rang : 0
Poeni : 11458
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimePet Okt 03, 2008 12:49 pm

Darkside, da li ti znas da postoji razlika izmedju poznanika i prijatelja? Kako to mislis da treba proveriti poznanike? I sta ako nisu dovoljno podobni,onda ih vise ne poznavati? Cudno razmisljanje.
Doticna individua je poznanik svih ljudi koji zive u ovoj opstini, pa opet to ne znaci da smo svi kriminalci.
Ako SS88 ne zivi u Srbiji, onda ima najmanje razloga da se plasi da otvoreno pljune doticnog. Ona ne zavisi od njegove milosti i milosti njegovih pristalica. Ne mora da im se dodvorava kako bi iskamcila npr. radno mesto.
Pljuvali ga mi u lice ili sa bezbedne daljine nema nikakvog efekta. Znas,ima takvih osoba koje kad pljunes, samo se obrisu i kazu "Gle,pada kisa".
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12804
Datum upisa : 29.05.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimePet Okt 03, 2008 5:15 pm

Loewin, ne znam zašto, ali sviđa mi se kako razmišljaš.... bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Okt 04, 2008 10:50 pm

SS88 ::

Sve sami pogrešni zaključci. Osim mišljenja u tvojoj poslednjoj rečenici. Rekla bih da jeftine insinuacije tebi bolje idu od ruke Very Happy
Nisam otišla u beli svet zato da bih bila na bezbednoj daljini,već da pošteno zaradim svoj hleb nasušni. Naravno da slobodno dolazim u svoju zemlju,makar se eto usuđujem da pljunem dotičnu personu. Zamisli, čak mi ni pasoš nije lažan,ni viza falsifikovana...
Tvoj odlazak u beli svet je stvar slobodnog izbora i volje.O tome, zasto i kako si otisla, nije ni bilo reci, te nema potrebe da mi na ovoj temi to objasnjavas.
Doticnu personu, kako je ti nazivas, odnosno Dragana Popovica-Popa, mozes pljunuti kad god zazelis. Samo sto ti nikad neces.Moja insunacija se na to odnosila. Nemoj da nam prodajes pricu o pljuvanju, jer je niko pametan nece kupiti. Ja nisam otisla u beli svet, ne insinuiram kao ti, vec njegovo ime i prezime PISEM, za razliku od tebe, kojoj je on samo "doticna persona" ili mozda "poznanik".
Pasos nemam, ni lazni, ni falsifikovani, ni pravi.Ti si bolje upucena u te razlike, ja blage veze nemam sa pasosima i vizama. Ostajem u Srbiji, da zivim i kritikujem, ono na sta SAMO JA KAO GRADJANIN SRBIJE SA PREBIVALISTEM U MAJDANPEKU imam pravo.
Moje insinuacije jesu jeftine, jer i trebaju biti za one koji u njima prepoznaju sebe.


Poslednji izmenio darkside dana Sub Okt 04, 2008 11:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Okt 04, 2008 11:03 pm

loewin ::
Darkside, da li ti znas da postoji razlika izmedju poznanika i prijatelja? Kako to mislis da treba proveriti poznanike? I sta ako nisu dovoljno podobni,onda ih vise ne poznavati? Cudno razmisljanje.
Doticna individua je poznanik svih ljudi koji zive u ovoj opstini, pa opet to ne znaci da smo svi kriminalci.
Ako SS88 ne zivi u Srbiji, onda ima najmanje razloga da se plasi da otvoreno pljune doticnog. Ona ne zavisi od njegove milosti i milosti njegovih pristalica. Ne mora da im se dodvorava kako bi iskamcila npr. radno mesto.
Pljuvali ga mi u lice ili sa bezbedne daljine nema nikakvog efekta. Znas,ima takvih osoba koje kad pljunes, samo se obrisu i kazu "Gle,pada kisa".
Loewin, ne glupiraj se.
Dugo si tu, nisi nesto pricljiva, narocito ne na pdf-u "politika", pa ti sad doslo da se "uvatis" bas za mene.
Pali sestro, nemam vremena za tebe. cat
Nazad na vrh Ići dole
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11797
Datum upisa : 16.06.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeSub Okt 04, 2008 11:50 pm

Ne razumem zašto se ova darkside zakačila za mene. Vidim da ni loewin nije bolje prošla. Možda bi Nacional mogao da otvori temu "Hvalospevi za našeg predsednika opštine",jer imam utisak da je iritira pljuvanje dotičnog.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
Gost
Gost




Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:12 am

nacional ::
Loewin, ne znam zašto, ali sviđa mi se kako razmišljaš.... bounce

Ovde treba imamti UUda !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeNed Okt 05, 2008 1:17 am

SS88 ::
Ne razumem zašto se ova darkside zakačila za mene. Vidim da ni loewin nije bolje prošla. Možda bi Nacional mogao da otvori temu "Hvalospevi za našeg predsednika opštine",jer imam utisak da je iritira pljuvanje dotičnog.
E, a gde si ga to ti pljuvala? Nisam videla, izvan granica Srbije, izvan Majdanpeka?
SS88, ne prolazis kao pljuvac, nemoj da se trudis, smesno je.
Darkside zavrsava ovde, nosi se sama sa tvojim predsednikom, posto moj svakako nije.
Dovoljno je ljigavac isprljao forum.
Nazad na vrh Ići dole
loewin
aktivan
aktivan
loewin


Ženski
Broj poruka : 40
Lokacija : ni na nebu,ni na zemlji
Rang : 0
Poeni : 11458
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeNed Okt 05, 2008 2:12 pm

darkside ::
loewin ::
Darkside, da li ti znas da postoji razlika izmedju poznanika i prijatelja? Kako to mislis da treba proveriti poznanike? I sta ako nisu dovoljno podobni,onda ih vise ne poznavati? Cudno razmisljanje.
Doticna individua je poznanik svih ljudi koji zive u ovoj opstini, pa opet to ne znaci da smo svi kriminalci.
Ako SS88 ne zivi u Srbiji, onda ima najmanje razloga da se plasi da otvoreno pljune doticnog. Ona ne zavisi od njegove milosti i milosti njegovih pristalica. Ne mora da im se dodvorava kako bi iskamcila npr. radno mesto.
Pljuvali ga mi u lice ili sa bezbedne daljine nema nikakvog efekta. Znas,ima takvih osoba koje kad pljunes, samo se obrisu i kazu "Gle,pada kisa".
Loewin, ne glupiraj se.
Dugo si tu, nisi nesto pricljiva, narocito ne na pdf-u "politika", pa ti sad doslo da se "uvatis" bas za mene.
Pali sestro, nemam vremena za tebe. cat
Prvo sam mislila da ti neces da shvatis o cemu ja pisem, a sad znam da ti to ne mozes.
Tvoja sposobnost komunikacije je ispod svakog nivoa, a ocigledno je da ti ni intelektualne sposobnosti nisu na zavidnom nivou. Prema tome, vrlo rado cu da‚ `palim` i stvarno me ne zanima kako ces se nadovezati na moj post. Ne mozes me naljutiti,jer ja te u stvari zalim.
Nazad na vrh Ići dole
loewin
aktivan
aktivan
loewin


Ženski
Broj poruka : 40
Lokacija : ni na nebu,ni na zemlji
Rang : 0
Poeni : 11458
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeNed Okt 05, 2008 2:18 pm

nacional ::
Loewin, ne znam zašto, ali sviđa mi se kako razmišljaš.... bounce

`Mislim-dakle, ne mogu da me smisle`. Kao sto mozes videti, istinitost ovoga je potvrdjena. Ipak hvala.
Nazad na vrh Ići dole
darkside
tu negde
tu negde
darkside


Ženski
Broj poruka : 428
Lokacija : Mars
raspoloženje : Ne zezaj se sa mnom
Rang : 6
Poeni : 11644
Datum upisa : 20.08.2008

Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitimeNed Okt 05, 2008 2:35 pm

loewin ::

Prvo sam mislila da ti neces da shvatis o cemu ja pisem, a sad znam da ti to ne mozes.
Tvoja sposobnost komunikacije je ispod svakog nivoa, a ocigledno je da ti ni intelektualne sposobnosti nisu na zavidnom nivou. Prema tome, vrlo rado cu da‚ `palim` i stvarno me ne zanima kako ces se nadovezati na moj post. Ne mozes me naljutiti,jer ja te u stvari zalim.

Loewin, smaras me sa svojom hipotezom i analizom necega cega nema.
I ne verujem da ces da palis.
Odgovorices ti i na ovaj i na sve moje sledece postove.
Nisi dorasla inteligentnijim nastupima, kockice.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Seljačina- Dragan Popović POP Empty
PočaljiNaslov: Re: Seljačina- Dragan Popović POP   Seljačina- Dragan Popović POP I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Seljačina- Dragan Popović POP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: politika-
Skoči na: