Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mahinacije Bilderberg-kluba

Ići dole 
AutorPoruka
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12850
Datum upisa : 29.05.2008

Mahinacije Bilderberg-kluba Empty
PočaljiNaslov: Mahinacije Bilderberg-kluba   Mahinacije Bilderberg-kluba I_icon_minitimePet Jun 24, 2011 6:43 pm

http://noviden.info/article_239.html

Intervju koji je Peter Odintsov novinar ruskog nedeljnika Novi dan održao 30.maja 2011. godine sa jednim švajcarskim bankarom o Bilderberg-grupi.


P: Možete li nam reći nešto o vašom poslovanju u švajcarskim bankama?

O: Radio sam za razne švajcarske banke dugo vremena. Proglašen sam za jednog od najboljih direktora u jednoj od najvećih švajcarskih banaka. Jednom sam bio prisutan kad se obavilo plaćanje – direktno plaćanje u gotovini – osobi koja je ubila predsednika jedne strane države. Bio sam tamo na sastanku i odlučeno je da se ta suma novaca u gotovini da ubici. To mi je zadalo mnogo dramatičnih glavobolja i dovelo u pitanje moju savest. To nije jedini slučaj koji je bio toliko neispravan, već je bio jedan od najgorih.

To je bilo plaćanje strane tajne službe, pisano rukom, naloženo je da se plati izvesna suma novaca osobi koja je ubila glavnog vođu u stranoj državi. I to nije bio jedini takav slučaj. Primili smo nekoliko takvih rukom napisanih pisama, koja su stizala od stranih tajnih službi sa naredbom da se prebace sredstva sa tajnih računa u korist nekih revolucija ili za ubijanje ljudi. Mogu potvrditi ono što je (Džon Perkins) John Perkins napisao u svojoj knjizi “Confessions of an Economic Hit Man”. Zbilja postoji takav sistem i Švajcarske banke su umešane u takve slučajeve.

P: Perkinsova knjiga je takođe prevedena i dostupna na ruskom. Možete li nam reći koja je to banka i ko je bio odgovoran?

O: To je jedna od tri najveće švajcarske banke u to doba, a predsednik je bio u jednoj državi “trećeg sveta”. Ali, ne želim da dam previše detalja jer će me oni naći vrlo lako i ako kažem ime predsednika i banke – reizikujem svoj život.

P: Da li možete dati ime nekog iz banke?

O: Ne, ne mogu, ali vam mogu ispričati kako se to dogodilo. Bilo nas je nekoliko u sobi za sastanke. Osoba odgovorna za fizičko plaćanje gotovinom je došla i pitala da li može platiti toliko velik iznos u gotovini toj osobi i jedan od direktora mu je objasnio slučaj i svi ostali su se složili i rekli – možeš to učiniti.

P: Da li se to često dešava? Da li je to bila neka vrsta fonda za podmićivanje?

O: Da. To je bio specijalni fond u posebnom delu banke gde su pristizala sva kodirana pisma. Najvažnija pisma su rukom pisana. Morali smo da ih dešifrujemo i u njima je bio nalog za plaćanje izvesne količine gotovine sa računa koji služe za likvidiranje osoba, finansiranje revolucija, državnih udara, svih vrsta političkih stranaka. Znam da su izvesni ljudi koji su Bilderbergeri bili umešani u takve naloge. Mislim, davali su naredbe za ubijanje!

P: Možete li nam reći koja je to godina bila ili decenija kad se to dogodilo?

O: Rađe ne bih davao tačnu godinu, ali bilo je to 80-tih.

P: Da li ste imali problema s takvim vrstama poslova?

O: Da, vrlo veliki problem. Nisam mogao da spavam danima posle toga i posle nekog vremena sam napustio tu banku. Ako vam dam previše detalja, oni će me naći. Nekoliko tajnih službi iz inostarnstvaa, većinom koje govore engleski, davale su naredbe za finansiranje nelegalnih akcija, čak i ubistvo ljudi – sve kroz švajcarske banke. Morali smo da plaćamo prema uputstvima stranih vlasti radi ubijanja osoba koje nisu sledile naredbe Bilderberga, MMF ili Svetske Banke.

P: Ovo je vrlo zapanjujuće obelodanjenje. Zašto osećate hitnost davanja ovih podataka u javnost?

O: Jer Bilderberg je na sastanku u Švajcarskoj. Jer se situacija u svetu sve više i više pogoršava. I zbog toga što su najveće banke Švajcarske umešane u neetičke aktivnosti. Većina od tih operacija su van bilansa. To je nagomilano ono što se u javnosti opovrgava. To se ne knjiži i dešava se bez ikakvih plaćanja poreza. Te brojke imaju puno nula. To su ogromni iznosi.

P: Dakle, to su milijarde?

O: Više od toga, to su bilioni, kompletno bez knjiženja, ilegalni i izvan sistema poreza. Pojednostavljeno, to je pljačka svih ljudi. Mislim, većina normalnih ljudi plaća poreze i postupa po zakonima. Ono što se događa ovde je totalno suprotno našim švajcarskim vrednostima, npr. neutralnost, poštenje i dobra volja. Na sastancima na kojima sam bio, diskusije su se vodile i bile su kompletno suprotne našim demokratskim principima. Vidite, većina direktora švajcarskih banaka nisu više lokalni ljudi, oni su stranci, većinom Anglo-Saksonci, bilo Amerikanci ili Englezi, oni ne cene našu neutralnost, oni ne cene naše vrednosti, oni su protiv naše direktne demokratije, oni samo koriste švajcarske banke za njihove ilegalne poslove.

Oni koriste velike sume novaca kreirane ni iz čega i uništavaju naše društvo i druge ljude u svetu radi svoje pohlepe. Oni žele moć i uništavaju čitave države, poput Grčke, Španije, Portugala i Irske, a Švajcarska će biti jedna od zadnjih u nizu. I oni koriste Kinu kao robove za rad. I sve dok je osoba poput Jozefa Akermana (Josef Ackermann), koji je švajcarski građanin, na vrhovnoj poziciji njemačke banke i koji koristi svoju moć radi pohlepe i ne poštuje obične ljude, neće biti dobro. Imao je nekoliko tužbi u Nemačkoj, a sad i u SAD. On je Bilderberger i ne mari za Švajcarsku ili bilo koju drugu državu.

P: Hoćete da kažete, neki od tih ljudi koje ste spomenuli, će biti prisutni na narednom sastanku Bilderberga u junu u Sen Moricu?

O: Da.

P: Dakle, oni su trenutno na poziciji moći?

O: Da. Oni imaju dostupne ogromne iznose novca i koriste ga za uništavanje čitavih država. Oni su uništili našu industriju i izgradili novu u Kini. S druge strane, otvorili su evropska vrata za sve kineske proizvode. Radna populacija Europe zarađuje sve manje i manje. Stvarni cilj je uništenje Europe.

P: Da li mislite da Bilderbergov sastanak u Sen Moricu ima simboličku vrednost? Jer su 2009. imali sastanak u Grčkoj, 2010. u Španiji i pogledajte štoa se desilo tim državama. Da li to znači da Švajcarska može očekivati nešto loše?

O: Da. Švajcarska je njima jedna od najvažnijih država, jer je u njoj jako puno kapitala. Oni se tamo sastaju jer, između ostalog, žele uništiti sve vrednosti za koje se Švajcarska zalaže. Vidite, ona je njima prepreka, nije u EU, neće evro, nije potpuno pod kontrolom Brisela, itd. S obzirom na vrednosti o kojima nisam govorio u vezi sa velikim švajcarskim bankama – one više nisu švajcarske, već ih vode Amerikanci. Ja govorim o stvarnom švajcarskom duhu kojeg neguju i održavaju obični ljudi.Naravno da ima simboličku vrednost, kao što ste spomenuli, kao u slučaju Grčke i Španije. Njihov cilj je biti neka vrsta kluba ekskluzivne elite koja ima svu moć, a svi drugi su dole i osiromašeni.

P: Da li mislite da je cilj Bilderberga kreiranje neke vrste globalne diktature, gde sve kontrolišu globalne korporacije, gdje nema više suverenih država?

O: Da i Švajcarska je jedino mesto koje je preostalo koje ima direktnu demokratiju sprovedenu na svoj vlastiti način. Oni ucenjuju druge po sistemu “preveliki da ne bi uspeli”, kao u slučaju UBS, da bi stavili našu državu u veliki dug, kao što su napravili i sa mnogo drugih država. Možda na kraju žele napraviti Švajcarskoj ono što su napravili sa Islandom, gde su sve banke u državi propale.

P: I to priuštiti celoj EU, takođe?

O: Naravno. EU je pod gvozdenom čizmom Bilderbergovih.

P: Šta mislite, šta bi moglo sprečiti taj plan?

O: E, pa to je razlog zašto i pričam sa Vama. To je istina. Istina je jedini način. Osvetlite ovu situaciju, izložite ih. Oni ne žele da budu pod svetlom, izloženi. Mi moramo kreirati transparentnost u bankovnoj industriji i u svim nivoima društva.

P: Ono što kažete je to da postoji jedna pozitivna strana švajcarskog bankarstva i druga gde je nekoliko velikih banaka koje zaobilaze finansijski sistem za svoje ilegalne aktivnosti.

O: Da. Velike banke treniraju svoje zaposlene na anglo-saksonskim vrednostima. Programiraju ih da budu pohlepni i bezosećajni. A pohlepa uništava Švajcarsku, i sve druge. Kao država, imamo većinu najkorektnijih operativnih banaka u svetu, ako gledate na male i srednje banke. Samo su velike one koje deluju globalno i one su problem. One više nisu švajcarske i ne smatraju sebe švajcarskim bankama.

P: Mislite li da je dobra stvar da ljudi otkriju Bilderberge u pravom svetlu i vide ih onako kakvi oni u stvarnosti jesu?

O: Mislim da je slučaj Štros Kana naša dobra šansa, jer pokazuje kako su ti ljudi korumpirani, bolesni u svojim umovima. Ti ljudi se kontrolišu ucjenjivanjem, jer je to njihova slabost. Oni moraju da slede naredbe ili će biti otkriveni, uništeni ili čak ubijeni. Reputacija Štros Kana nije samo uništena u masovnim medijima, on bi takođe mogao i biti doslovno ubijen.

P: Budući da je Akerman u upravnom odboru Bilderberga, mislite li da on tamo donosi velike odluke?

O: Da. Ali tamo ima i drugih, recimo Lagard, koji će vjerojatno biti idući šef MMF, a takođe je član Bilderberga, pa onda Sarkozi i Obama. Oni imaju novi plan za cenzuru interneta jer je internet još uvek slobodan. Oni žele da ga kontrolišu.

P: Dakle, toga se bojite?

O: Nije to samo strah, siguran sam u to. Kao što sam rekao, oni izdaju zapovesti za ubijanja, dakle, sposobni su za grozne stvari. Ako imaju osećaj da gube kontrolu, kao sada na primjer u Grčkoj i Španjiji, a možda je iduća i Italija, onda oni mogu napraviti drugi Gladio. Bio sam blizu Gladio Network. Kao što znate, oni su podsticali terorizam pomoću američkog novca da bi kontrolisalii politički sistem u Italiji i drugim evropskim državama. U vezi sa ubistvom Alda Mora, bilo je to plaćanje pomoću istog sistema o kojem sam vam već govorio.

P: Da li je Akerman deo tog sistema plaćanja u švajcarskoj banci?

O: (Smeh)… Vi ste novinar. Pogledajte njegovu karijeru i kako je brzo došao na vrh.

P: Šta mislište, šta se može učiniti da se sve to spreči?

O: Pa, postoje mnoge dobre knjige koje objašnjavaju pozadinu i povezuju tačkice, kao npr. ona koju sam već spomenuo od Perkinsa. Ti ljudi zbilja imaju profesionalne ubice koji su plaćeni za ubijanje. Neki od njih dobiju svoj novac preko švajcarskih banaka. Ali ne mora uvijek biti tako, imaju namešten taj sistem već po celom svetu. I izlaganje javnosti tih ljudi, koji su sposobni za sve samo da bi održali kontrolu. Mislim doslovno sposobni su za sve.

P: Mogli bismo da ih zaustavimo ako ih izložimo javnosti?

O: Da, reći istinu. Mi smo suočeni sa zaista surovim kriminalcima, a takođe i velikim ratnim kriminalcima. To je još gore nego genocid. Oni su spremni i mogu ubiti milione ljudi samo da bi ostali na vlasti i kontrolisali.

P: Možete li objasniti iz svog ugla gledanja, zašto masovni mediji na zapadu više-manje potpuno ćute u vezi s Bilderbergom?

O: Jer postoji sporazum između njih i vlasnika medija. Ti ne smeš da pričaš o tome. Oni ih kupuju. Takođe su i neki od najjačih medija pozvani na sastanke, ali im je rečeno da ni o čemu što čuju i vide ne smeju da izveštavaju.

P: U strukturi Bilderberga, postoji li unutrašnji krug koji zna planove i onda oko njega većina koja samo sledi naredbe?

O: Da. Imate unutrašnji krug koji je u satanizmu i onda imate spoljnji gde su naivni ili manje informisani ljudi. Neki od njih čak misle da rade nešto dobro.

P: Prema otkrivenim dokumentima i vlastitim izjavama, Bilderberg je 1955. odlučio da stvori EU i evro, pa su napravili važne i dugoročne odluke.

O: Da, znate da je Bilderberge osnovao Princ Bernard, bivši član SS i Nacističke partije, a takođe je radio i za IG Farben, koji su pomagali u proizvodnji ciklona B (Cyclone B). Drugi čovek je bio šef Ocidental Petroleuma, koji je imao bliske veze sa komunistima u Sovjetskom Savezu. Oni su radili za obe strane, ali su zapravo fašisti koji žele da kontrolišu sve i svakog, a ko se nađe na njihovom putu – maknu ga.

P: Da li je ovaj platni sistem kojeg ste opisali, van normalnih operacija, zatvoren i drži se u tajnosti?

O: U tim švajcarskim bankama normalni zaposleni nemaju pojma da se to uopšte dešava. To je poput vlastitog tajnog sefa u banci. Kao što sam rekao, te operacije su van knjigovodstva, bez nadzora. Nekad su smešteni unutar iste zgrade banke, a ponekad su na drugoj lokaciji. Oni imaju vlastiti zaštitni sistem i posebna područja gde mogu ući samo ljudi sa posebnim dozvolama.

P: Kako oni te transakcije drže van međunarodnog Swift sistema?

O: Pa neki od Clearstream-popisa su istiniti na početku. Oni samo uključe neka lažna imena da bi ljudi verovali da je čitava lista lažna. Vidite, oni takođe čine greške. Prvi popis je bio istinit i vi možete pratiti mnogo stvari. Vidite, postoje razni ljudi unaokolo koji prate i mogu otkriti neregularnosti i istinu i oni će to i napraviti. Naravno, nakon toga slede pravne tužbe i ti se ljudi prisile da ćute o tome.

Najbolji način da ih zaustavimo je da se kaže istina, da se oni osvetle, da svi vide. Ako ih ne zaustavimo, završićemo kao njihovi robovi.

P: Hvala Vam za ovaj intervju!

http://www.vesti011.com/2011/06/svajcarski-bankar-razotkriva-bilderberg/
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
 
Mahinacije Bilderberg-kluba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: Društvo-
Skoči na: