Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Biseri politike

Ići dole 
AutorPoruka
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Biseri politike Empty
PočaljiNaslov: Biseri politike   Biseri politike I_icon_minitimePon Jun 16, 2008 12:32 pm

Tako je govorio Palma:

"- Biće tu u jagodinskom muzeju voštanih figura Đinđić, Ceca, patrijarh Pavle, sveti Sava... Biće i Koštunica, samo još neće biti figure Tadića. On mora prvo da kupi svoj stan, svoju kuću. Kako ja da ga stavim u svoju kuću a on nema svoju? - pitao se gradonačelnik Jagodine april ove godine, zaboravljajući pri tom da je do pre samo pola godine tom istom Tadiću ironično nudio krov nad glavom.

- Vrlo sam rad da pomognem gospodinu Tadiću ukoliko ne pobedi na izborima. Predlažem mu da se doseli u Jagodinu i opština će mu dodeliti trosoban stan od sto kvadrata. Evo, javno ga pozivam. Ukoliko ne bude imao krov nad glavom, neka dođe ovde - rekao je Palma u decembru 2007. Njegov koalicioni partner Ivica Dačić pokazao je manje razumevanja za Tadićev problem.

Ne zna se tačno na koga je Palma mislio kada je aprila ove godine, gostujući u “Utisku nedelje”, izjavio da “ako treba homoseksualci da me vode u Evropu, ostaću u Končarevu da čuvam ovce”. Gradonačelnik Jagodine tada je rekao i da u vladu neće sa onima zbog kojih žene i devojke moraju u manastire zbog sve većeg broja pedera.

Kao što nije štedeo njihovog predsednika, Palma nije birao reči ni kada je govorio o ostalim funkcionerima u DS.

- Vi ste svi bedni slepci... Ovaj spava kod tetke na kauču, vi nemate auto - kratko je Palma odbrusio svom imenjaku Šutanovcu aprila ove godine.

Kad je reč o SSP, i o njemu je Dragan Marković imao sasvim drugačije mišljenje nego danas.

- Siguran sam da vlade u ovakvom sastavu neće biti posle 11. maja. Biće u njoj neki drugi ljudi, a i sastav sadašnjeg parlamenta biće izmenjen najmanje 30 odsto, i to bi oni koji nameravaju da potpišu SSP trebalo da imaju na umu - izjavio je Marković 29. aprila, dodavši da “u ovom političkom trenutku niko nema pravo da potpiše SSP”."
-----------
Da je Niche ziv, njegov "Zaratrusta" bi drugacije pricao, ali, kako je mogao znati da ce ikad zemljom gegati Palma confused
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Biseri politike Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri politike   Biseri politike I_icon_minitimeSre Sep 10, 2008 10:42 pm

A posle je ušao u koaliciju sa Tadićem. kako je to tužno
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
 
Biseri politike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: politika-
Skoči na: