Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 kako vam se sviđa ovde

Ići dole 
+4
Rade
stella
mila
nacional
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11562
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 4:50 am

Da, ne gresis, na u2u si mi rekao sta si mislio i kao sto si ocekivao (napisao) nisam ti zamerila na iskrenosti! Odazivam se pozivu btw! kako vam se sviđa ovde - Page 2 971355
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12802
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 11:46 am

Streptomicin ::
Lovachice, sjajan si sagovornik, bas prija popricati s tobom ponekad. Naci, bas si dziber, zipa sta kazes "SAm logo govori mnogo više nego što mnogi mogu da shvate kao i sve ono što postavljam i što sam do sad postavljao i na ovaj i na RTM forum, čak i moji avatari,....zavrsen citat, a pozvao si ljude na TVOJ forum, majdanpek forum, za koje si mi mislio da te razumeju ??!! ili si mislio da te gotive ?!
To jeli je ono detence dlakavo ili je....mene bas zabole, ja ga gore video takvog i to sam rekao a za cicu, pa mislim njena pozadina je siva koliko ja vidim, rebus je verovatno od cega je crvena;) A moje godine su srazmerno proporcionalne mojem rastu i, naravno, trudicu se da ti se moje misljenje nikada ne svidi, moja je zelja hocu li se negde pisati sa nekim a ne TVOJA ili bilo cija druga.
PPPPpppPpPpPp.SSsSSSsSssS. Pravi si BUFAN !!!

Samo ti uživaj ...a to što ne razumeš mnogo stvari takođe je srazmerno proporcionalno tvom uzrastu i rastu ..... kako vam se sviđa ovde - Page 2 214649
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 9:18 pm

Naci necemo da se vredjamo, ja nisam u nijednom mom obracanju ni tebi niti bilo kome drugome ovde a koliko se da primetiti ostali clanovi takodje to ne rade, zato nemoj ni ti.
PPPPppppppppppPppPp.SSsSSssssSsSs. Pravi si BUFAN !!!
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12802
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 9:33 pm

MIsliš da nisi...? Ja nisam Rumun - Bufan već SRBIN....
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11562
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 9:57 pm

Like a Star @ heaven momci, obuzdajte se. Nepotrebne i veoma suvisne komentare upucujete jedan drugome. Smatram da nema potrebe za tim. Zaboga, zar zbog logo-a? Mene lepo zabole sta ce ovde logo biti....tu sam dok sam i nisam svakako zbog logo-a, vec da se sa vama druzim...umemo li to na malo drugaciji nacin ili nece da moze, a? Arrow


Poslednji izmenio lovac dana Pon Jul 14, 2008 10:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 10:10 pm

nacional ::
MIsliš da nisi...? Ja nisam Rumun - Bufan već SRBIN....
tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 10:17 pm

Lovachice, sta te to zabole ???
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11562
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 10:18 pm

ma ja onako eto, sta se odmah ljutis...ti si bre uvek u odbrambenom stavu...a sto srce?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 10:23 pm

Ah...mislio sam da ljubim tamo gde boli, da prodje ?
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11562
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 10:30 pm

ali misliti i brati cvece nije isto... alien
Nazad na vrh Ići dole
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11795
Datum upisa : 16.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 11:06 am

E,da...dodaj ovo slovo ovde dole..."Možte odgovarati na teme u ovom forumu." Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12802
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 12:34 pm

To ne radim ja , to je obrazac koji drugi regulišu... Cool
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12802
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 12:40 pm

Streptomicin ::
nacional ::
MIsliš da nisi...? Ja nisam Rumun - Bufan već SRBIN....
tongue

kako vam se sviđa ovde - Page 2 828960 Jel ti to rešio da se zajebavaš samnom? Pa znaš da ne može tako, ... znaš ko na kraju izvlači deblji kraj... Twisted Evil .. ali imaš sreće što nisam kao oni na RTM-u ,a i nije ti neka provokacija , morao bi mnogo više da se potrudiš, pa i onda ....teško.... kako vam se sviđa ovde - Page 2 932447
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 1:12 am

kako vam se sviđa ovde - Page 2 828960 Jel ti to rešio da se zajebavaš samnom? Pa znaš da ne može tako, ... znaš ko na kraju izvlači deblji kraj... Twisted Evil .. ali imaš sreće što nisam kao oni na RTM-u ,a i nije ti neka provokacija , morao bi mnogo više da se potrudiš, pa i onda ....teško.... kako vam se sviđa ovde - Page 2 932447

Igračka kako vam se sviđa ovde - Page 2 731440 za plačka , počinjem da ti brojim uvrede
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12802
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 12:33 pm

Gde ih vidiš, nisam ni jednu upotrebio,........ smajli se ne računaju............. Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11900
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 8:31 pm

Ala ste ozbiljni!!!!
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11562
Datum upisa : 28.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 8:35 pm

Postovanje gosin Rade kako vam se sviđa ovde - Page 2 180696
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 9:12 pm

Rade ::
Ala ste ozbiljni!!!!
Nista manje ozbiljniji od tebe Rade, cak sta vise kulturni smo ali ne u tolikoj meri kao ti, persiras svakome Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 9:23 pm

nacional ::
MIsliš da nisi...? Ja nisam Rumun - Bufan već SRBIN....
Naci, odakle Srba u Mpeku, da to nisu oni kojima se zavrsava prezime na ko,ar,an,ki......a ostali na ić su Vlasi, sve dugo su dođoši koji su se doselili tu radi posla .Čij si ti bre onda, Majdanpecanin nisi sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12802
Datum upisa : 29.05.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 9:27 pm

Ja sam iz Tuzle brate , mudža, š`o jel problem neki?
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 9:29 pm

A, pa Tuzla poznata po Srbima, u celoj Be i Ha najvise Srba pre i posle rata bilo UTuzli,da.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11900
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 10:21 pm

Streptomicin ::
Rade ::
Ala ste ozbiljni!!!!
Nista manje ozbiljniji od tebe Rade, cak sta vise kulturni smo ali ne u tolikoj meri kao ti, persiras svakome Smile

Mislio sam da neće smetati,ali ako mislite da treba sa tim da prekinem,može,ipak ako ne smeta,ja bih povremeno persirao.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 10:36 pm

Šta sad povremeno, ili/ili, znači nema povremeno, ko da kazeš ja sam ne pušač al povremeno zapalim neku cigaru, nema toga Rade i nema persiranja, slažeš se ?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11900
Datum upisa : 17.06.2008

kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 10:42 pm

Ne obećavam,ali ću nastojati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 10:54 pm

Član si tima, samo se prilagodi, vidis gazdin bezobrazluk, svi ga imamo u sebi pa i Ti,budi na svoj način bezobrazan, ko kad jednom istreseš pepeljaru iz auta na parkingu,svaki sledeći put samo čekaš sledeći parking, da ne serem ko Djiki tvoj ga gazda ne voli, samo vozi Rade .....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako vam se sviđa ovde - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kako vam se sviđa ovde   kako vam se sviđa ovde - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kako vam se sviđa ovde
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Demistifikacija: Kako je zapravo otkriven i kako je iskasapljen Lepenski vir
» Kako postupiti sa smaracima?
» Kako protiv narkomanije?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: svašta nešto-
Skoči na: