Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sistem zapada ???

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:25 pm

nacional ::
@SS88
A, moja slika se postavlja samo kad je pun mesec, tako da moraće malo da sačekaju svi koji žele da je vide....

e bas nemam srece izgleda......al zato imam u ljubavi, a to je najvaznije sve ostalo se moze kupiti u robnim kucama beograd (ako jos uvek postoje hehehehehe)
Nazad na vrh Ići dole
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11841
Datum upisa : 16.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:30 pm

Postoje,Mila,samo su sada kineske robne kuce!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:33 pm

SS88 ::
Postoje,Mila,samo su sada kineske robne kuce!
nemoj mi reci da je i beogradjanka tako zavrsila???? auuu bre al ja nista ne znam............ monkey
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:33 pm

@SS88

Nisu, sad su Vlahovićeve...
A šta rekosmo za SS88 šta ono tebi znači?
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:43 pm

Vlahoviceve????? jel to prezime treba nesto da znaci????
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:46 pm

A pa da ti neznaš, on je iz Đinđićeve vlade ministar koji je otkupio robne kuće Beograd a ranije je bio sindikalac pa naučio da krade i sad "otkupio" bez para te prostore i odmah dao na iznajmljivanje i time platio otkup.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
SS88
član tima
član tima
SS88


Ženski
Broj poruka : 315
Rang : 2
Poeni : 11841
Datum upisa : 16.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:09 pm

E,pa,onda ne znam ni ja. Gledala ja na dnevniku da kinezi otkupili.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:14 pm

MOžda sad od njega za mnogo veće pare ali njegovo je bilo još pre dve godine. U Beogradu je 1m2 zakupa oko 1000€ pa vidi kako se isplati. To je naravno samo za posebne lokacije a te robne kuće su na takvim mestima.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:23 pm

ne znam koliko je zakup znam da su stanovi nenormalno skupi kaze da idu do 2000 eura......a sto se lopovskog drustva tice to ce tako da bude dole do besvesti samo se presvlace i menjaju partije a sve je to isto navikla govna da kradu i tako ce da umru, kad ne budu imali od nikoga vise da kradu pocece sami od sebe.......ne volim uopste sa tim stvarima da se opterecujem sve u svemu zbog toga sam i pobegla....
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:26 pm

da 1m2 stana i to ovih standardnih ide oko 2000 a oni luksuznih i više.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:33 pm

hahahaha moj burazer se primio zadnji put kad je bio pa me sad zamara da zidamo nesto dole a ja sam mu rekla da mi ne pada na pamet koliko mi treba toliko imam.....a popred onog lopovskog drustva hehehehe cutim necu da pricam samo sebi pritisak dizem.....samo me zanima odakle ljudima tolike pare da placaju stanove????
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:38 pm

Znaš kako, uzimaju kredite, koje je pitanje da li će ikad isplatiti. Pa sad potpišu ugovor na 40 godina a onda plaćaju godinama i prvi put kad dođu u situaciju da ne mogu da plate ratu postaju podstanari u stanu koji su možda pola isplatili i tako ostanu bez ičega. Samo što to mnogi još ne znaju da će im se desiti, a hoće.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:16 pm

pa to samo kod nas tako moze nisam ni sumnjala da ce se mangupi setiti i toga hihihi.....pazi sve sto ne valja su pokupili sa zapada i dodali jos grdje, a nikako da pokupe i nesto sto valja ili se to ne vidi ako su i pokupili ne znam nisam dole ali po vasim pricama ovako ovde ne vidim da su nesto pozitivno sa trulog zapada pokupili....???
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:19 pm

Pa da, baš tako. Sve je to došlo sa zapada a većina toga ne valja. Otići ćemo daleko sa ovom temom. Ako ode razdvojiću je. Ali pazi , to je u vezi ,jer ni zapad nije pošteđen već je žrtva smišljenog plana.. . ipak odosmo ...
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:39 pm

a ovde si pobegao hahahaha nemoj u nesvest da me bacas majke ti.....

sad prebaci ono sto sam kakala na onoj drugoj temi..... ustvari ja mogu da prebacim ali ne mogu da ga sklonim odande hihihihi....
Nazad na vrh Ići dole
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:49 pm

pa nas dvoje ne bi bili nas dvoje da ne odemo daleko jel tako?

evo ti banalni primer "veliki brat" e bilo koga da cujem svi me opterecuju sa tim salju mi linkove da gledam na YT kad kazem da necu da me gluposti ne zanimaju pocinje ubedjivanje pa pogledaj sto si baksuz pa kako znas kad nisi videla itd.....znam jel ovde takvih govana po televizoru ima ne da ih ima nego su sve preplavili i to nije od pre par godina to je od kad sam dosla ovde a iz godine u godinu je sve gore....pazi sta je tu zanimljivo da gledam kako se krteni kretenisu i da se smejem???? ne razumem poentu tih reality gluposti i zasto smo mi trebali i to da pokupimo kad dole svi pljuju po zapadu???? sta sad misle pametniji smo ako i mi gledamo budalastine na tvu???? e to su neke stvari koje me dole izludjuju iskreno da ti kazem...ovo je glup primer bio ali u neku ruku i nije glup pazi to deca gledaju i sta mogu da nauce iz toga nesto pametno?????

bas ode ja daleko......
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 9:41 pm

Ja to ne gledam i slažem se s tobom u mišljenju, čak mi nisu jasni oni koji to mogu da gledaju. To je čisto foliranje.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 9:43 pm

ma to je cista budalastina i trovanje i oglupljivanje i ovako glupog naroda.....ja se izvinjavam na odabranim, ali mislim da nisam puno pogresila.....
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 9:47 pm

Znaš, meni samo nije jedno jasno, ko je veći kreten, onaj što učestvuje u tom sranju ili onaj što gleda kretene.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 9:51 pm

onaj sto gleda definitivno.......kratko i jasno......kazem ti nije ni cudo sto se kacim sa ljudima volim da kazem sve sto mislim.......
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 9:54 pm

Ja ipak ne mogu da se odlučim , mada ima i treća vrsta kretena u toj stvari za koju u stvari mislim da je najgora a to su oni što gledaju , navijaju i čak troše novac na glasanje. To i jeste cilj, manipulacija tom grupom koja plaća sve to kroz sms poruke.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
mila
član tima
član tima



Ženski
Broj poruka : 148
Rang : 0
Poeni : 11630
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 10:37 pm

eto vidis na to nisam ni pomislila jel nisam ni znala da gledaoc ima troskove hehehehe al dobra fora znaci oni glasaju i normlano mangupi naplate to glasanje........ e pa moras da priznas da je lepo to namesteno a sad znas kako se kaze dok je ovaca bice i vune......i svima lepo nek uzivaju.......
Nazad na vrh Ići dole
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11946
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeUto Jul 08, 2008 6:48 pm

Nazad na vrh Ići dole
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11946
Datum upisa : 17.06.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSre Jan 14, 2009 7:20 pm

Bora čorba.

Pogledaj dom svoj andjele

Pogledaj dom svoj, andjele,
i skini paucinu s ociju,
videces prizore potresne,
videces nesrecne i bolesne,
videces cemer, smrt i jad.

Pogledaj stado, andjele,
sve sami bogalji i prosjaci,
slepi tumaraju u gomili,
svima su kicmu polomili,
od tebe ocekuju spas.

Pogledaj bagru, andjele,
njihova dusa je prokleta,
svima su stavili amove,
sebi sagradili hramove,
ruke im ogrezle u krv.

Podigni mac svoj, andjele,
seti se krstaskih ratova,
seti se preklanih vratova,
kad dodjes bogu na istinu,
nek ti u dusi vlada mir.

Uslisi molitve, andjele,
dabogda pocrkali dusmani,
pa budi andjeo osvete,
neka na svojoj kozi osete,
sta znaci beda, strah i bol.

monkey
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12848
Datum upisa : 29.05.2008

Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitimeSub Feb 14, 2009 4:42 pm

Intervju sa Danilom Tvrdišićem

Delujemo lokalno, razmišljamo globalno


Bili ste među prvima koji su se priključili osnivačima časopisa „Dveri“ sada već daleke prve polovine 2000. godine. Zašto?
-Razlog mog priključenja ovoj nacionalnoj (tada samo studentskoj) inicijativi je vrlo jednostavan. Već pri prvom susretu sa studentima Filološkog fakulteta koji su pokrenuli časopis Dveri srpske shvatio sam da oni pokreću vrlo važna i nimalo naivna pitanja. Pitanja koje niko drugi ne pokreće i koja se decenijski prećutkuju. Upravo ta pitanja i otvaranje beskompromisnog fronta za očuvanje nacionalnog identiteta u Srba (prvo na Beogradskom Univerzitetu, a onda i širom vaskolikog Srpstva), predstavljali su ključni motivacioni pokretač mog desetogodišnjeg angažmana u Dverima srpskim. Taj motiv se ni za zrnce nije promenio ni danas. Dakle, autentičnost nacionalnih ideja i čisto srce u borbi za svoj rod nametnuli su sami po sebi jasan odgovor. Dakle, ovo je vreme koje traži konkretna dela i smislenu žrtvu zarad višeg cilja, a ne prazna i jalova salonska nadmudrivanja zarad sebičnih interesa.
Među prvima ste u tom omladinskog nevladinom sektoru govorili o „novom svetskom poretku“ još na Prvom saboru srpske omladine posle Drugog svetskog rata, održanom na Univerzitetu u Beogradu 2001. godine? Dokle je ta priča stigla danas?
Otišlo se veoma daleko. Svetska kriza koja se kao najstrašniji olujni oblak nadvila nad čovečanstvom predstavlja jedan od koraka unapred osmišljenog kontrolisanog haosa. Iz tog haosa treba da se ustoliči novi svetski poredak sa svetskom vladom na čelu „ujedinjenog“ čovečanstva. Mnogi iz neznanja smatraju da je tu sintagmu (novi svetski poredak) prvi upotrebio Džordž Buš stariji osamdesetih godina prošloga veka govoreći o svetskoj „harmoniji“ u koju svet treba da uđe pod vođstvom SAD. Međutim, treba istaći da ideja „novog svetskog poretka“ ni istorijski ni civilizacijski nije nova i da ona datira mnogo dalje u prošlost. No, to je posebna tema. Međutim, ono što je danas drugačije i novo u odnosu na ranije epohe jeste realna mogućnost ostvarenja i sprovođenja u praksi pomenute ideje. A ta realna mogućnost je širom otvorena i zahvaljujući nametanju sistema vrednosti koji je utemeljen na hedonističkim osnovama totalne potrošačke civilizacije.
Dakle, ta i takva moralno posrnula civilizacija kojoj pripadamo, degenerativni sistem vrednosti podržan medijima i zloupotrebom informacionih tehnologija, iznedrila je i aktuelnu svetsku ekonomsku krizu, i, što je još važnije, priprema teren za završni, dugo vremena planirani čin formiranja jednog apsolutističkog, ekonomskog, geopolitičkog i (bez)duhovnog centra moći. Vidite da se čak i iz najuticajnih svetskih krugova sve češće o tome otvoreno govori (Sarkozi, Merkel…). To više nije teorija zavere, već je to aktuelna civilizacijska praksa.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Sponsored content





Sistem zapada ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem zapada ???   Sistem zapada ??? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sistem zapada ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» TV Bor ulazi u "Open IP TV" sistem Telekoma Srbije i "GSS" sistem u Austriji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: politika-
Skoči na: