Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Globalizam ili antiglobalizam

Ići dole 
+3
darkside
nacional
Rade
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11948
Datum upisa : 17.06.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimeNed Jan 18, 2009 3:28 pm

Da,svi su mućkovi bez roka trajanja,ali nisu isti.
Amerika ne plače zamnom,nislim da za to nema razloga,već plaču amerikanofili, kojima ne polazi za rukom da me opamete.
Nazad na vrh Ići dole
apatrid
početnik
početnik



Muški
Broj poruka : 23
Lokacija : svet
Rang : 0
Poeni : 11338
Datum upisa : 11.11.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimeSre Feb 11, 2009 11:43 pm

Da se ponadam da Lovac i dalje ponekad pročita ponešto na ovoj temi pa da kažem nešto.
lovac ::
Mozete da pricate sta hocete ali da znate svi jedno....republikanci su se dokazali u ovoj zemlji a to ste koliko znam i vi u Evropi osetili, prema tome radujte se svakoj novoj promeni.
E i to me zabole kako su se republikanci dokazali u toj zemlji. Kod nas se dokazao demokrata '99. kad nas je bombardovao tako da me zabole za tu vrsu promena.
lovac ::
Mene ne zanima njegova boja, njegova genetika...
A što misliš da mene zanima.?
lovac ::
Zivite u veku u kome boja vama i vasoj sredini ne bi trebala da
predstavlja problem. Ne vidite ih osim na televiziji. I to samo bagru i
cigane najvece i gledate.
Draga moja ti se ne sećaš zemlje iz koje si otišla. Ova zemlja nema problem sa bojom kože. I to ne u ovom nego i u prošlom i pretprošlom i bilo kom veku pre toga. Nama nije trebao 21 vek da se setimo da su crnci ljudi. Taj problem ima zemlja U KOJU si otišla. Sve ti se izmešalo.
lovac ::
... jer budimo realni....Kako je nama ovde, ima odraza na vas tamo...
Izvini ali nisam to primetio do sada.

lovac ::
I AM THE OBAMA GIRL...
Jel imaš ti muža?

lovac ::
jer ne umem da pricam ko vi, bez emocija(cast izuzetcima)...
Dobro bar ova rečenica pokazuje čije si gore list. Imaš emocije. Sad još da dodam tri imena: Olbrajt, Holbruk i Klinton. Prvi saradnici Obame. Srbija se baš oduševila kad je čula. Sad smo sigurni za našu budućnost ko prase pred božić. Hvala OBAMA GIRL!
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12850
Datum upisa : 29.05.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimeČet Feb 12, 2009 5:15 pm

Vid ovako , ja ne mislim da je sad baš ona kriva za to što se nama desilo unazad a i nadalje , niti je ona predstavnik onih tamo.... ona samo ima takav stav i u takvom okruženju se nalazi a možda je i sa njene tačke gledišta sve tako kako je rekla, ali zato postoje forumi ( diskusije) da o tome svako izloži svoje mišljenje i da u nekom trenutku možda neko od nas promeni mišljenje na osnovu nečije diskusije ili argumenata koje izlažemo. Mislim da je to osnovna svrha postojanja foruma a ne jednoumlje i tvrdnje bez argumenata i bez želje da se sagovornik sasluša. Jer ćutanje ili povlačenje sa diskusije se može protumačiti kao priznanje i nemoć.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11948
Datum upisa : 17.06.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimePon Sep 21, 2009 4:34 pm

Mislim da globani odgovor na pitannje sveopšte svetske krize možete čuti i videti na linku koji vam ostavljam.
Pogledajte što pre,jer ovakve filmove blokiraju,kako veća masa ljudi ne bi mogla da to gleda.
Zato požurite!
http://www.zeitgeistmovie.com/add_serbian.htm
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12850
Datum upisa : 29.05.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimePon Sep 21, 2009 6:29 pm

Da , ok , stari "Duh vremena" , tu ima dosta odgovora i treba pogledati , ali ne brini neće niko brisati jer ga ima na puno mesta tako da je već viđeno. Priča se da ga je videlo jako puno ljudi, pominje se neka cifra mislim oko 5 milijardi...
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11948
Datum upisa : 17.06.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimePet Sep 25, 2009 7:13 pm

Mislio sam da bi postavljeni link pomogao nekima koji posećuju ovaj forum,mogao biti od koristi.
Predpostavljao sam da si ti već pogledao ovaj zanimljivi film.
Ipak,mislim da ima ovih kojima bi link dobrodošao.
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12850
Datum upisa : 29.05.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimePet Sep 25, 2009 8:44 pm

Da svakako , to sam i mislio ,ali kažem ne brini ima ga pa ćemo postavljati ako ga sklone.
Nazad na vrh Ići dole
https://majdanpek.forumsr.com
Rade
član tima
član tima
Rade


Muški
Broj poruka : 502
Lokacija : M.pek
raspoloženje : Crnomanjasti
Rang : 3
Poeni : 11948
Datum upisa : 17.06.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 6:36 pm

Doro je što ga ima,ali gde su ovi?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 5 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Globalizam ili antiglobalizam
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Majdanpek forum :: Društvo-
Skoči na: