Majdanpek forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


bez ograničenja i cenzure
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Globalizam ili antiglobalizam

Ići dole 
+3
darkside
nacional
Rade
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11610
Datum upisa : 28.06.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 2 I_icon_minitimeSre Nov 05, 2008 7:32 am



Poslednji put izmenio lovac dana Sre Nov 05, 2008 7:44 am, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : JER SAM IZLUDELA I POMESALA SLIKE I MORALA DA SE ISPRAVIM !!!! GRRRRRR)
Nazad na vrh Ići dole
lovac
zavisnik
zavisnik
lovac


Ženski
Broj poruka : 440
Lokacija : USA
Rang : 0
Poeni : 11610
Datum upisa : 28.06.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 2 I_icon_minitimeSre Nov 05, 2008 7:43 am

ne zaboravite predhodne dve poruke da procitate. Ja nisam htela da budem bezobrazna ali vi ste grupa koja mrzi previse a izvan svega sam slaba na takve ljude...i ja sam morala da vam odgovorim...eto ubite me!
Nazad na vrh Ići dole
nacional
Srbija u srcu
Srbija u srcu
nacional


Muški
Broj poruka : 1409
Godina : 115
Lokacija : Majdanpek
raspoloženje : khm
Rang : 4
Poeni : 12850
Datum upisa : 29.05.2008

Globalizam ili antiglobalizam - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Globalizam ili antiglobalizam   Globalizam ili antiglobalizam - Page 2 I_icon_minitimeSre Nov 05, 2008 9:58 am

lovac ::
Mozete da pricate sta hocete ali da znate svi jedno....republikanci su se dokazali u ovoj zemlji a to ste koliko znam i vi u Evropi osetili, prema tome radujte se svakoj novoj promeni.Jer ova ovde, je na zalost(ili ne, kako kome i kako gde) za ceo svet znacajna.
Mene ne zanima njegova boja, njegova genetika, niti slika koju ce iko da postavi, niti glupe price da je on bio deo neke teroriticke grupe...pokazite da ste inteligentni, ne verujte u sve sto vidite. Proucite mu proslost, inteligenciju, sposobnosti koje je kao senator moje drzave(illinois) dokazao i pokazao. Zivite u veku u kome boja vama i vasoj sredini ne bi trebala da predstavlja problem. Ne vidite ih osim na televiziji. I to samo bagru i cigane najvece i gledate.
Obama je dobio moj glas...jer je DEMOKRATA! Pre svega jer je do sada kao senator odradio obecano i covek je potencijal da konacno ovu zemlju vrati gde je i bila jer budimo realni....Kako je nama ovde, ima odraza na vas tamo...

Mozete da me pljujete, da se svadjate , da me provocirate...a ti gazda Naci, mozes i da me proteras ako ti se hoce...ali ja sam morala da kazem...I AM THE OBAMA GIRL...jer taj isti Obama je kao senator mome detetu koje nije imalo osiguranje zdravstveno pruzio i taj isti ''crnac'' je meni dao uslove konacno da se u ovoj drzavi uzdignem...a ovo GO*NO od coveka, BUSH, ebeni republikanac je konacno......kazem KOOOONACNO otisao u tri lepe, svojoj miloj mami!!!!!!
Svesna sam da i dalje moram kroz taxu da isplacujem ratove koje je zapoceo, krizu koju je stvorio i zlo koje je ovoj, nekada obecanoj zemlji naneo! Obami ce dva mandata trebati, da samo pokrene promene ali bar sada imam nadu!!!!

p.s. uuuuuuuuuuuf, znam da cete da me bombardujete i znajte da sam izbegavala da kliknem na politiku ..i onda kad jesam imala sam sta i da kazem...ili sam odustala ili sam pak brisala jer ne umem da pricam ko vi, bez emocija(cast izuzetcima)...

Ok , postoji razlika u znakovima koje je upotrebio Obama i onog koji koriste Buš i prethodnici. Jeste ovo znak gluvonemih ali ne treba na osnovu samo te razlike pravit razliku između njih...


nisam ja ovo izmislio... već amerikanci koji žive u toj zemlji i koji su u sličnoj situaciji kao ti...